V přípravě a jednání

Facebook & RSS

Koncerty

XAVIER BAUMAXA + KLUCI OD VEDLE

XAVIER BAUMAXA + KLUCI OD VEDLE

XAVIER BAUMAXA - 25.11.2011 Vsetín - restaurace Na tribuně

Sám o sobě se vyjadřuje jako o buránkovi a ve svých textech nechodí moc daleko pro peprné výrazy. Xavier Baumaxa, hudebník a básník, který čerpá inspiraci u čerpacích pump a skládá na záchodě . Xavi je na tuzemské scéně prostě fenoménem a slovy klasika: "Můžete s tím nesouhlasit, můžete protestovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat."

Xavier Baumaxa

Xavier Baumaxa není ledajakým písničkářem, dá se vypozorovat, že povětšinou namyšlení folkaři nad ním arogantně ohrnují nos jako nad přisprostlou karikaturou pravého písničkáře, znevažujícího svým uvolněným a bezprostředním projevem jejich uplakaně-lyrickou prezentaci, zatímco vděčné fanoušky našel například v řadách muzikantů z hardcoreových kapel a vysokoškolských studentů.
Spoustu lidí příjemně překvapí svou propracovaností,živelnou atmosférou,kterou doslova kolem sebe srší a vtipem,kterým často leckoho doslova omráčí.Zkrátka tenhle "buránek" z Litvínova si své publikum umí obtočit kolem prstu a naservírovat mu pořádnou porci zážitku.
Je to prostě kabaretiér, nactiutrhač, hudební buránek a textový rouhač hrající najjazlý akustický cross-over-core co přijede poprvé do Vsetína.
Není co dodat, nenechte si Xaviho vystoupení ujít, nakopne to opravdu všechny bez rozdílu hudebně-žánrového vyznání.Naživo je to pořád tak živočišný zážitek, který je prostě nutno vidět a slyšet....A protože by špatně viděl,tak vystoupí z Tribuny.

KLUCI OD VEDLE

Vsetínská trojice muzikantů hrající směsici folku,rocku a jazzu bude pro tento večer dělat společnost nejen Xavieru Baumaxovi ,ale hlavně vám.

Pátek
25.11.2011

Aktuality

LINKS