Facebook & RSS

Koncerty

VARUKERS + AD ACTA + KONFIDENT + DEATH NEVER PAIN + ESTAR ALERTA

VARUKERS + AD ACTA + KONFIDENT + DEATH NEVER PAIN + ESTAR ALERTA

Zde je >>>odkaz na mapu<<<, která odkazuje na místo dění koncertu.
Vlakové a autobusové spoje zde budou snad co nevidět zveřejněny, jinak hledej na IDOSU.

3.7.2009 JARCOVA u Valmezu - KULTURÁK

VARUKERS

VARUKERS KURWA
Dobrá, takže již pootevřená encyklopedie živých koncertů starých punkových kapel z Britských ostrovů, která v nedávné době pro nás, žijících v pupku Evropy započala, se nyní naplno rozevírá.
Z časového hlediska jsou již „na dostřel“ naše sluchová ústrojí od dalšího masakru, který tentokrát proběhne v režii THE VARUKERS.
Ty zakládá v roce 1979 frontman Anthony "Rat" Martin. Tou dobou frčí klasický punkový model střihu "77". VARUKERS spolu s dalšími spřízněnými spolky jako Discharge, Chaos UK, GBH atd. tento styl zpracovali a s přispěním dalších, nejen hudebních vlivů, posléze doslova zprasil v podobu, jenž označujeme pod zkratkou "UK 82". V podstatě jde od druhou punkovou vlnu, která je o poznání dravější, agresivnější a temnější.
www.myspace.com/varukers

Podrobnější česky psanou historii této dis-beatové legendy si můžete přečíst v níže uvedeném článku, ukradeném z fanzinu Chyba #1.


KECY KURWA

Na tomto českém mini-tour VARUKERS oslaví 30 let svého vzniku a já myslím, že se je nač těšit!
Jak nám to pěkně natřou, dědkové! :-D

6.3.2009 Brno – Yacht Club
7.3.2009 Jarcová (u Valašského Meziříčí) - Kulturní dům
8.3.2009 Praha – Exit Chmelnice


AD ACTA

ADACTA KURWA
První posila ve zbrani dorazí z Blavy. Nejsou sice okovaní, ale zato pekelně rychlí a technicky výtečně vybavení.
AD ACTA terorizují svou HC/metal/crustovou mlátičkou posluchače již dost dlouho na to, aby se dala označit za tu pravou, ořechovou a dostatečně vyzrálou.
Vždy rád vzpomínám na ty staré koncerty, kdy ještě měli v sestavě zpěvačku, které svým vokillem doslova zabíjela. Rýpání do starých strupů ale nikam nevede, nostalgii sežrala realita a AD ACTA má již delší dobu zpěváka, který se své úlohy zhostil statečně. Po změně v sestavě se mi i kapela jeví, jakoby se přiklonila víc do trashe.
Každopádně tato grupa pálí ostrýma a přímo do černého. Jo, a taky servíruje třeba i "Pozlátené hovná"!
www.myspace.com/adacta


KONFIDENT

KONFIDENT KURWA
Tohle tornádo se roztáčí v okolí Hranic na Moravě a nyní doputuje plenit i do Jarcové. Zejména v poslední době se drží hesla rychleji, a ještě rychleji, čímž automaticky dosahuje vysokého stupně mortality.
Od dob ještě starých DEADCONFIDENT uplynulo zhruba 9 let, v nichž byly zaznamenány ztráty i ve vlastních řadách, ale prázdné posty se vždy naštěstí nějak zalepily a kapela to nezabalila, jako většina Valašských spolků které tak zůstaly uzavřeny širšímu okolí. Od koketování se dvěmi basami v sestavě, až po pokusy vraždit i ženským vokálem, se nakonec složení uskupilo do nynější podoby, které sedne jak facka. A tu při prvních tónech uštědří i tobě, a ani nepostřehneš z jaké strany přiletěla. A víš proč?
Protože to bude pěkně fast!!
bandzone.cz/konfident

 

DEATH NEVER PAIN

DEATHNEVERPAIN KURWA
Jde v podstatě o novou i věkově docela mladou kapelu pocházející z Valmezu. Tito"ožungři" ale nejsou žádné ořezávátka a bez servítek do vás napumpují svůj smrtící trashující, přičemž řádně nabroušený kov. Hudebně vycházejí zejména ze severské školy. A celé téhle mašinérii, která strojově odsekává tempo a zároveň i tebe na kousíčky dominuje až nelidský řev zpěvačky, jenž se v této situaci jeví jako poslední rána z milosti. V tomto případě máte možnost slyšet praktickou ukázku toho, když se říká, že má někdo v hrdle dynamit.
bandzone.cz/deathneverpain

 

ESTAR ALERTA

Výčet je zakončen překvapením v podání jedné premiéry. Tu si odbude nová punková nakládačka z Valach, složená již z ostřílených harcovníků, doplněná dvěma dívčinami. Jedinou indicií, kterou máte momentálně k mání je, že se členové této roznětky pohybovali, nebo pohybují v tlupách jako Utrejch, Libri Prohibiti či Alcore.


 

Sobota
07.03.2009

Aktuality

LINKS