Facebook & RSS

Koncerty

UŽ JSME DOMA + UŠTKNI

UŽ JSME DOMA + UŠTKNI

sobota 17.10.2009 VSETÍN - music bar 3 opice

Vstupné = 120!

Odkaz na MAPU, kudy tudy se dostat na akci.

 

sobota 17.10.2009 VSETÍN - music bar 3 opice UŽ JSME DOMA + UŠTKNI

 

UŽ JSME DOMA

UŽ JSME DOMA kurwa

Fenomén UŽ JSME DOMA se začíná datovat někdy od roku 1985, na území Teplic. Krátce po startu se ke kapele přidávají dva noví členové, a to rovnou z legendárních punkových FPB. Už v tomto momentě se formuje jejich charakteristický, přístup k vytváření hudby. Návštěvníci prvních živých vystoupení produkci popisují jako nějaký slovanský hardcore s dechovou sekcí. Složité a kompozičně propracované skladby duní ve strhujícím tempu, které se ovšem neustále mění, oplývají nespoutanou energií. To vše ještě umocňují varovné vokály, které kdykoliv propuknou ve vzlykot, aby pak následně provolávaly uvolněné ja-da-dáá-dááá.
UŽ JSME DOMA jsou jednou z nejoriginálnějších, zdaleka nejen českých kapel. Své fanoušky mají po celém světě a jejich koncerty v zahraničí se počítají na stovky, což už samo hovoří za sebe. Úspěch slavili například v Holandsku, Belgii, Švýcarsku, Francii, Japonsku, Mexiku, v listopadu odlétají do Austrálie a v USA a Kanadě patří k nejznámějším i nejprodávanějším českým interpretům vůbec.
Svou jedinečnost, skrze kterou si získávají sympatie publika podtrhují jak nezávislostí na ostatních hudebních vlivech, tak i spoluprácí s nezávislou distribucí a DIY vydavateli.
UŽ JSME DOMA je do detailu propracovaná záležitost. Počínaje místy až zdá se uhozenou rytmikou, přes schopnost zhudebnit nálady, charakteristickými lyrickými texty, až třeba po grafické zpracování svých děl. To má na svědomí Martin Velíšek, jenž je brán také jako člen kapely.
V neposlední řadě je třeba také vzpomenout, že kapela spolupracuje s kultovními The Residents, nedávno obnovili staré FPB a skládají hudbu k animovaným filmům.
bandzone.cz/uzjsmedoma

Oficiální začátek akce v music baru u Tří opic je načasován na 20:00, zhruba o hodinu později by měl být plně zpřístupněn koncertní sál.

PS:
Podklad na níže uvedený letáček byl použit z relativně nového večerníčku Krysáci. Je tomu tak záměrně, neboť kromě Miroslava Waneka z UJD se na jeho vytvoření podíleli také dva místní mladí umělci Lenka Minaříková a Ondřej Gášek. Takže tak!

17.10.2009 VSETÍN - music bar Tři opice

 

 

UŠTKNI

UŠTKNI kurwa

A jako ideální partner do sobotní večerní dvojice se představí rožnovská skupina UŠTKNI. Jelikož historie této kapely není nijak dlouhá, uveďme aspoň, že zde působí pohrobci z bandů jako PSI, ŠŤASTNÍ A VESELÍ, VÝBOR VEŘEJNÉHO BLAHA, CAT HEAD a VEŘEJNÝ PODVOD. Očekávat můžete neotřelý projev se sladko/kyselo/jedovatými texty kapely s vlastním xichtem, která to umí a nebojí se to pořádně rozbalit.
www.vrah.cz

 

Sobota
17.10.2009

Aktuality

LINKS