Facebook & RSS

Koncerty

THE RESTARTS + EX-LEX + LEHKÁ MOZKOVÁ DISFUNKCE

THE RESTARTS + EX-LEX + LEHKÁ MOZKOVÁ DISFUNKCE

THE RESTARTS, EX-LEX, LEHKÁ MOZKOVÁ DISFUNKCE

16.4.2009

Psal se rok 1995 a v profláklé londýnské čtvrti Hackney se zrodila další sympatická partička která si už od samého začátku své existence získala velkou řadu příznivců. Toto úderné trio od prvního tónu nenechá nikoho ani na chvíli na pochybách s kým že to má tu čest.

Nejde o nic jiného než o řádnou porci propracovaného, přímočarého, agresivního punkrocku. Jejich živelnost a rychlost je strhující, texty s jasným odkazem na problémy dnešního světa které tato trojice nekompromisně pojmenovává.

THE RESTARTS má za posledních 14 let odehráno řadu koncertů napříč Anglií, Evropou a 2x také projeli USA a Kanadou. Většinou vystupují po hospodách a squatech. Jsou pevně přesvědčeni o zásadách D.I.Y. kultury, která mimo jiné striktně obchází hudební byznys. Zařazují se tak především do oblasti punx kultury a hudba je pro ně především jednou z možností vyjádření se. Považují nutnost informovat své okolí o sociálních problémech a upředňostňují aktivní spolupráci na jejich řešení namísto budování vlastních kariér za každou cenu.

Londýnské trio k nám dorazí 16.4.2009 a odehrají koncert ve Vsetíně - po 9 letech se tak opět vrací na místo činu a věřte tomu že je se nač těšit.

 

MySpace http://www.myspace.com/therestarts

 

 

EXLEX

Čtvrtek
16.04.2009

Aktuality

LINKS