Facebook & RSS

Koncerty

TEATR NOVOGO FRONTA + ĽAHKÁ MÚZA (SK)

VSETÍN - 3 Opice

 

FB událost: https://www.facebook.com/events/590527785058090/ 

 

 

 

 

TEATR NOVOGO FRONTA

https://m.facebook.com/teatrnovogofronta/

http://www.tnf.cz

 

Fyzické divadlo založené v St. Petersburghu Alešem Janákem a Irinou Andreeva v roce 1993. První inscenaci "Vremja Dujak" (hloupý čas 1994) uvedli v rámci jejich prvního turné, jejich tématem byl strach z toho, co může přinést budoucnost Rusku. Poté se usadili v Praze, kde působí dodnes. Získali si evropské renomé díky originálnímu pojetí divadla a na svém kontě mají spoustu cen od diváků i odborné kritiky.
Irina Andreeva uvede svou sólovou novou hru "Passing", se kterou získala v Polsku hlavní cenu na festivalu Zderzenia v Klodzk.
Celé představení je jazykově bezbariérové.

Sólová inscenace fyzického divadla, která je sondou do ultimátního okamžiku konce lidské existence a zkoumá moment přechodu mezi životem a smrtí a pocit pomíjivosti lidského bytí. Projekt je zároveň osobní reflexí na nečekaný odchod blízkého kolegu a přítele Dmitryho Tyulpanova a otevírá jeho vnitřní svět, který byl silně spojen s divadlem, hudbou a šílenstvím tvorby. (www.i-divadlo.cz)

 

 


ĽAHKÁ MÚZA

https://www.facebook.com/Lahka-Muza-103368653072959/

http://www.lahkamuza.net

http://lahkamuza.bandcamp.com

https://youtu.be/0gRgB6N_yms

 

Stálice slovenské alternativní scény,hrající více než 35 let.Hlavními postavami a zároveň zakládájícími členy je Gudrun a 677.V současnosti jsou obohaceni o basačku iNova.
Jejich hudba vychází z industrialu a dark wave ve které mísí originální, minimalistické kompozice,okořeněné specifickým vokálem Gudrun spolu se smyslem pro tajemnou atmosféru,poetické texty a originální kostýmy.
Tato kapela vyčnívá svou originalitou a jde si svou vlastní cestou proti proudu mainstreamu. Ľahká Múza má za sebou i slušnou porci živých vystoupení po celé Evropě.

 

 

 

Sobota
21.03.2020

Aktuality

LINKS