Facebook & RSS

Koncerty

nohejbalový turnaj + HANGOVER MUSIC COMPANY + DEAD RABBIT + BURUTAWA GAWA + ESTAR ALERTA

nohejbalový turnaj + HANGOVER MUSIC COMPANY + DEAD RABBIT + BURUTAWA GAWA + ESTAR ALERTA

4.7.2009 proběhne v Uble na horním hřišti tradiční nohejbalový turnaj.
Start je v sobotu v 08:00, zápisné je 100 korun na jeden team. Idealní počet závodících teamů je 16-20, aby jste si všichni trochu zahráli, takže kdo chce mít jistotu muže se přihlásit předem na tel. čísle 732 563 509-(Václav).
Večer po turnaji proběhne koncert + různí DJs.
Na míste je možno stanovat, alko/nealko vege i nevege občerstvení zajištěno.

HANGOVER MUSIC COMPANY

HANGOVER MUSIC COMPANY KURWA
Dobří holubi se vracejí. Sini, Jero, bratři Olli a Ville a ještě jeden Ville. HANGOVER MUSIC COMPANY. Před nedávnem, jednoho ale opravdu na počasí hnusného pátku 13tého tato finská rozbuška jako by přetransformovala prostory vsetínské hospody U splavu v jakousi roztřepanou krabici od bot, ve které se při hřmotu jejich špinavého rock'n'roll/punku zmítala zpocená a někdy i polonahá těla šílených tanečníků a křepčících posluchačů.
Výtečná hudební kulisa i vizuální podpora v podobě energetických kreací je to nejlepší k rozběhání zmožených nohou po celodenním nohejbalovém turnaji! :-D
www.myspace.com/hangovermusiccompanyDEAD RABBIT


DEAD RABBIT KURWA
Další z těch imaginárních rukou, dřících tu krabic od bot ala hospa U splavu a třesoucích s ni bez ohledu na to, jak dopadne její obsah byli právě DEATH RABBIT. Pokrevními bratry HMC se tito tři raubíři stali i na tomto turné.
Jejich neandrtal trast/crustový nášup je vinikající příležitostí jak uvolnit tělo a zaplavt si na rukou ostatních. Samozřejmě bez plavek. :-D
www.myspace.com/deadrabbitrockBURUTAWA GAWA


BURUTAWA GAWA KURWA
Burutawa znamená "Vltava" a Gawa znamená "řeka". Tedy Vltava řeka. Kapela se inspiruje zvukem domorodým nástrojem Didjeridoo, které se snaží kombinovat s rockovými prvky naší evropské kultury. Didejeridoo v této kapele nahrazuje absenci vokálu, nicméně každá skladba má svou filozofii i sdělění, které stále čeká na vhodného MC. Burutawa Gawa se skládá z již zmíněné didjeridoo, bicích, kytary/basy a perkusí, občas přibarvené klavesovými backgroundy.
bandzone.cz/burutawagawatarget="_blank">ESTAR ALERTA


ESTAR ALERTA KURWA
První výkop v hudebním klání provedou domácí "vidiečan" trus/pankáči a pankáčky ESTAR ALERTA.
Jízda na dvě kejtry a s ženským ječákem.

Sobota
04.07.2009

Aktuality

LINKS