V přípravě a jednání

Facebook & RSS

Koncerty

HUDBA PRAHA + LEŽÉRNĚ A VLEŽE

HUDBA PRAHA + LEŽÉRNĚ A VLEŽE

sobota 18.12.2010 VSETÍN - music bar 3 opice (start od 21:00)

Vstupné = 170,-/200,-

Odkaz na MAPU, kudy tudy se dostat na akci.

 

18.12.2010 VSETÍN - music bar 3 opice > HUDBA PRAHA + LEŽÉRNĚ A VLEŽE

 

HUDBA PRAHA

HUDBA PRAHA kurwa

Hudba Praha je pokračováním kapely Jasná Páka. V kapele působily osobnosti české hudební scény – David Koller (bicí), Jan Ivan Wünsch (baskytara), Bohumil a Vladimír Zatloukalovi (kytary).
Během doby temna, která se rozhostila po zákazu Jasné Páky, Michal Ambrož kapelu přestavil a použil tehdy hojně používaný trik − přejmenoval soubor na Hudbu Praha. Kapela od svého založení v roce 1984 prošla četnýmy personálními změnamy a vypilovala si svůj osobitý elegantní zvuk s výraznými melodickými písničkami a velice smutnými texty, vyjadřujícími neuchopitelnost tohoto světa.
Během druhé poloviny osmdesátých let se Hudba Praha stala jednou z nejoblíbenějších pražských klubových kapel. Cestovala po celé republice, vystupovala po klubech, kulturních sálech, hospodách i na venkovských tancovačkách. Repertoár se každoročně zkoušel na letních soustředěních u Ambrožů na mlýně v Okrouhlici, kde se kolektiv také utužoval během nekonečných mejdanů. Premiéry nových skladeb se vždy předváděly v místním kulturním domě, kde se párkrát objevil i dramatik Václav Havel.
Popularita kapely byla v té době tak obrovská, že byly některé její písně dokonce vydány na oficiálním nosiči a dlužno dodat,že jim tato pupularita vydržela dodnes.
Spolu s nimi vystoupí zdejší pohodáři LEŽERNĚ A VLEŽE.
www.hudbapraha.cz

 

LEŽÉRNĚ A VLEŽE

LEŽÉRNĚ A VLEŽE kurwa

jazz-rock
www.lezerneavleze.cz

 

Sobota
18.12.2010

Aktuality

LINKS