Facebook & RSS

Koncerty

HOMBRE MALO + poslechovka

HOMBRE MALO + poslechovka

sobota 3.10.2009 VSETÍN - Jatka

Vstupné = uvidíme na místě, někde v rozmezí poloviny kyla! (bylo šede)

Odkaz na MAPU, kudy tudy se dostat na akci.

 

sobota 3.10.2009 VSETÍN - Jatka HOMBRE MALO + poslechovka

 

HOMBRE MALO

UŽ JSME DOMA kurwa

Sakra! Jak jen specifikovat tuto bestii z neznabohého Norska? No vlastně v tomto případě se nejedná až tak o čistokrevnou záležitost. Ba naopak. Jde o norsko-španělsko-francouzskou sebranku čehosi, co i z hudební stránky dohromady pojí zejména atmosféra vznášejícího se marihuanového dýmu v éteru, jasného odkazu na BLACK SABBATH a tím pádem zahulený, stonerový sound. Fajn a když už teda z Norska, tož aspoň pořádné peklo, a tak tito týpci v tom těžkém odéru kombinují crustovou špinavost, rock'n'rollovou živelnost, hardcorouvou dravost v rychlejších pasážích a sludge/psychadelii v pomalejších vybrnkávačkách.
HOMBRE MALO se sice dali dohromady v září 2008, ale na svém kontě už mají odehrané koncerty po různých částech Evropy a nové LP vydané v září 2009. Členové také kolaborovali v kapelách jako ICTUS (Španělsko), THIS THING CALLED DYING (Norsko), THE SONS OF SATURN (Francie), FLASHING SUSIE (Norsko) a LA CASA FANTOM (Norsko).
Koncert proběhne v domácí atmosféře malého prostoru zkušebny přímo v centru Vsetína. Start ve 20:00. Předpokládáme, že kapela by mohla začít hrát někdy v rozmezí 21 až 22 hodiny. Před a po gigu se budou točit gramofonové desky v minimálně takovém rozhraní rytmů a stylů, které jsou zde výše popsány. Samosebou že z bečky se bude točit taky.
www.myspace.com/hombremalooslo

 

 

Sobota
03.10.2009

Aktuality

LINKS