Facebook & RSS

Koncerty

HANGOVER MUSIC COMPANY + DEAD RABBIT + !ÚL.. + (APATIA)

HANGOVER MUSIC COMPANY + DEAD RABBIT + !ÚL.. + (APATIA)

­­­Pátek 13.2.2009 VSETÍN - Ohrada - hospoda U splavu

APATIA nedorazí!

Po čase je tu opět pozvánka na koncert, na kterém měla zahrát i polská klasika APATIA. Pánové z Poznaně ale vsetínský gig před pár dny odpískali tudíž se line up zmrskne do následující podoby: finští HANGOVER MUSIC COMPANY, jejich souputníci DEAD RABBIT válčící pod stejnou vlakou a domácí scénu zastupující !ÚL.. z Prahy.
­
Vstupné redukujeme na kylo!­
­
Odkaz na MAPU, kudy tudy se dostat na akci.


10.10.2008 VSETIN – Semetin – U Vancuru ­

HANGOVER MUSIC COMPANY

HANGOVER MUSIC COMPANY KURWA

Parta také známá pod zkratkou HMC je, jak sami uvádějí, čerstvou a sympatickou punk/rockovou skupinou z Pori. Jejïch hudba je směsicí starého poctivého rocku a dravého chytlavého punku. HMC jsou ve Finsku relativně známou kapelou, kterou provází pověst výborných koncertů. Kritika o nich hovoří jako o "uragánu co se přehnal pódiem". Byla by tedy škoda tento uragán promeškat obzvláště, když kapelu nově doplnila také vskutku sympatická zpěvačka.
www.myspace.com/hangovermusiccompany

DEAD RABBIT

DEAD RABBIT KURWA

Svůj rychlý trash nášup přijíždí předvést přímo z hlavního města Finska Helsinek. Hudebně vychází z punkových rifů, které jsou zaberveny do mohutné raw kytarové bouře neustále podporované uřvanými, nekompromisními a mocnými vokály. Kapela sestává ze tří lidí a hraje od roku 2006. Ze všeho nejvíce ji burcuje publikum, a tak nade vše vyhledává živá vystoupení na kterých to vždy rozjíždí ve velkém stylu a přímo po hlavě. O tom se můžete opět přijít sami přesvědčit.
www.myspace.com/deadrabbitrock

!ÚL..

!ÚL.. KURWA

Pomoct dochutit tuto vydatnou směsici hudebních stylů náleží vskutku výtečnému domácímu koření. Pražští !úl.. se s tím neserou a do svého screamo black metalu natvrdo montují další prvky jako hardcore, heavy a death. Pozor, ale né zase tak bezcitně, aby ztrhali závity a celkově z toho vzešla slátanina. Hoši se prostě nedokázali smířit s jednoduchým zaškatulkováním své tvorby, což je vinikající a už od poslechu je jasné že si v "tom vaření pekelného guláše" libují a že se jim to vskutku nadmíru daří.
bandzone.cz/ulblackmetal

 

 

 


 

­­

Pátek
13.02.2009

Aktuality

LINKS