V přípravě a jednání

Facebook & RSS

Koncerty

GRIDE + HOW LONG? + SEE YOU IN HELL + DOBYTČÍ MOR

GRIDE + HOW LONG? + SEE YOU IN HELL + DOBYTČÍ MOR

pátek 22.4.2011 VSETÍN - music bar 3 opice (start od 20:00)

Vstupné = 130,-

Odkaz na MAPU, kudy tudy se dostat na akci.

 

22.4.2011 VSETÍN - music bar 3 opice GRIDE + HOW LONG? + SEE YOU IN HELL + DOBYTČÍ MOR

 

GRIDE

GRIDE kurwa

Pokud dobře počítám, tak už to bude úctyhodných 12 let, které uplynuly od posledního živého ataku těchto hlukových mistrů na město Vsetín.
Kapela GRIDE bezesporu patří do zlaté pokladnice české i zahraniční extremní hudby. Za dobu své existence "skřípot" odehrál bezpočet koncertů po celé Evropě a vyvrhl desítky nahrávek na různých nosičích, jenž jsou ozdobou každé sbírky správně zapáleného fastcoristy.
O tom, že GRIDE patří mezi opravdovou špičku svého oboru, může svědčit také i to, že minulý rok byli pozváni na americké turné v rámci něhož si střihli i vystoupení na silně obsazeném Maryland Death Festu.
FASTER THAN DEATH, HARDER THAN LIFE!!!!!
Jinak pozor! Jak někdo trefně poznamenal, čerti, drekavci a vřískalové přicházejí výhradně z jihu! Takže v pátek bacha na to!
bandzone.cz/gride

 

HOW LONG?

HOW LONG? kurwa

Valivý tvrdý havířský crust, který neustále podunívá kdesi hluboko pod ostravsko-karvinským povrchem, aby jednou za čas vyfáral na povrch země a decimoval.....
Tohle je skutečně válečný soundrtack.
bandzone.cz/howlong

 

SEE YOU IN HELL

SEE YOU IN HELL kurwa

Veteránská, ale o to energičtější skvadra brněnských pekelníků, která svou pílí, pracovitostí i přístupem k DIY/punkové scéně, stihla již svou divokou šou předvést také v dálné zemi vycházejícího slunce i v brazilském pralese, evropou nevyjímaje.
Letos, welcome to USSA.
Naviděnou v pekle!
www.myspace.com/seeyouinhellthrash

 

DOBYTČÍ MOR

DOBYTČÍ MOR kurwa

Starý poctivý grind výprask. AKTUÁLNĚ NOVÉ CD!!!!!
Určitá míchanina střev rodící se v lidské útrobě, napomáhá vleklým výparům z ní aby nezhojitelně vymazaly z tohoto světa či hybridu určité svědění jistého druhu, které nemá se svým počátkem nic společného. Ovšem podíl viny nemá tato vonící kopa svinstva nýbrž cerebrospinální tekutina.
Opět se rozjel vlak plný hnoje řítící se do vápnem zahalené kafilérie.....
bandzone.cz/dobytcimor

 

Pátek
22.04.2011

Aktuality

LINKS