V přípravě a jednání

Facebook & RSS

Koncerty

FEAR OF EXTINCTION + KUTYA HARAP + HIBAKUSHA

FEAR OF EXTINCTION + KUTYA HARAP + HIBAKUSHA

pátek 3.2.2012 VSETÍN - Jatka pod hřbitovem

Vstupné do sedm-desáti !

Odkaz na MAPU, kudy tudy se dostat na akci.

 

pátek 3.2.2012 CRUST NIGHT - Jatka VSETIN

 

FEAR OF EXTINCTION

FEAR OF EXTINCTION kurwa

DIS/crust hrubota, Praga
.....z pustého, mlhavého a zabláceného pražského venkova se dovalí okovaná horda se štítem F.O.E.!!! Náletem na Jatka započne jejich temné desetidenní tažení Evropu. V rámci „euro tour setu“ se můžeme těšit na hrubou netesanou crust punk jízdu šlapající v DIS-taktu, silně ovlivněnou tvorbou např.: Anti-Cimex, Discharge či Shitlickers. Kapela vyráží na své toulky Evropou s aktuálním samostatným epkem a řadou nahrávek v plánu.
www.fearofextinction.blogspot.com

 

KUTYA HARAP

KUTYA HARAP kurwa

DIS/DIS/DIS; kotáry
.....z příhraničních valašských hlubokých a temných hvozdů vylézá smečka vlků, aby bez milosti zaútočila se svým discompromise rythm of nuclear storm setem! Kutya Harap.....

 

HIBAKUSHA

HIBAKUSHA kurwa

radioaktivní crustcore; Orlová
HIBAKUSHA - nesmrtelná hydra lovící v crust-grind vodách. Několik málo týdnů nazpět oslavila tato partička z Orlové 15 let své existence. Za tu dobu má na svém kontě několik split epek, dvě Lp a mraky válců na různých kompilacích. Momentálně devastují krajinu v nové sestavě, kdy začali v kapele působit lidi z Tupak Amaru a po více jak třech letech opět tato parta dorazí na Vsetín. Čeká nás nekompromisní, válcující crust-grind zlo!!!
hibakusha.webz.cz

 

Pátek
03.02.2012

Aktuality

LINKS